A gépkocsi vezetőjét, egy 22 éves dunaszentbenedeki férfit, a tűzoltók vágták ki az összetört autóból. A férfi jogosítvány nélkül és ittasan vezette a gépkocsit. A mellette ülő egy 16 éves fiú volt.
Az eszméletlen fiatalt mentőhelikopter szállította kórházba - tette hozzá a szóvivő.
Súlyos baleset: részegen, jogsi nélkül hajtottak az árokba
Súlyosan megsérült egy férfi, amikor autójával árokba hajtott és felborult csütörtökön reggel Uszód és Foktő között - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.