Teljes útzár a 83-ason

Teljes szélességében lezárták a 83-as utat Nagyszentpálnál baleset miatt – közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap.

  • MTI

A balesetről egyelőre annyit tudtak mondani, hogy három jármű ütközött össze. A rendőrök más utakra terelik a forgalmat.

Hozzászólások