A személyautó az M2-es 47-es kilométerénél áttért a szemközti sávba, ahol összeütközött egy kamionnal. A karambolban az első jelentések szerint két ember sérült meg, állapotukról egyelőre nincs bővebb információ.
Az autóutat a Vác felé vezető északi és nyugati lehajtók között lezárták, a forgalmat a 2-es főútra terelik - tette hozzá a szóvivő.
Csámpai Attila, a megyei katasztrófavédelem szóvivője azt közölte, hogy a papírárut szállító román rendszámú kamionnal ütköző autó felborult, miközben a járművek nekisodródtak még egy autónak.
A két személygépkocsiban csak a sofőrök ültek, mindketten könnyebben sérültek meg. A váci tűzoltók megkezdték a műszaki mentést.