Kiraboltak egy patikát a főváros XI. kerületében

Kiraboltak egy patikát pénteken este Budapesten, a XI. kerületben; a rablás során nem sérült meg senki - mondta Sagyibó Melinda, a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese.

  • MTI
A támadó feltehetően fegyverrel fenyegette meg a patikában dolgozó két hölgyet, majd a zsákmányolt pénzzel elmenekült. A bűncselekmény során lövés vagy személyi sérülés nem történt. Az anyagi kár megállapítása folyamatban van - tette hozzá az ügyeletes.
Hozzászólások