Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ ITTHON

Fideszesek háza elé tettek égő Molotov-koktélt Dombóváron

2012. február 01., szerda, 21:27 • Utolsó frissítés: 2012. február 01., szerda, 21:47
Szerző: MTI


Címkék: Fidesz; Molotov-koktél; Dombóvár;

Égő Molotov-koktélt helyeztek el szerda este egy dombóvári lakóház előtt - közölte a rendőrség. Az érintett lakásokban a Fidesz helyi szervezetének két alelnöke lakik.

A dombóvári rendőrkapitányság arról számolt be, hogy a hét órakor érkezett bejelentés szerint az Ady Endre utcában ismeretlen tettes egy parkoló autó első kerekéhez helyezte a Molotov-koktélt; a tüzet a bejelentő eloltotta, senki nem sérült meg.

A rendőrség helyszíni szemlét folytatott le, és nyomozócsoportot állított fel az elkövető és az indíték megállapítása érdekében.

Kerényi Zsolt (Fidesz), a város alpolgármestere az MTI-vel tudatta, hogy a Molotov-koktélt Antalffy Zsolt háza előtt találták, akit a város képviselő-testületének Fidesz-frakciója harmadik alkalommal jelölt a dombóvári kórház igazgatójának.

Antalffy Zsolt az MTI érdeklődésére megerősítette: valóban az ő, valamint társasházi szomszédja, Nagy Roland Fidesz-frakcióvezető lakása előtt történt az eset. "A történtekből nem tudok következtetést levonni" - mondta, megjegyezve, hogy mindketten a Fidesz helyi szervezetének alelnökei.

MasterCarddal és Maestroval vásárolni kényelmes! (x)
MasterCarddal és Maestroval vásárolni kényelmes! (x)

A bankkártyás fizetés előnyeit Ön is nap mint nap élvezheti: pontos, gyors, biztonságos megoldás, és ráadásul kényelmes is, főleg, ha otthonról vásárol a kártyájával.


Fideszesek háza elé tettek égő Molotov-koktélt Dombóváron




  Másolat Önnek


HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X