A lap szerdai számában azt írja: A HM vagyonkezelésében lévő, feleslegessé vált ingatlanok értékesítésének lebonyolítására a szaktárca legnagyobb cége, a HM EI Zrt. kapott megbízást.
Az ingatlanok értékesítését várhatóan még az első negyedévben megkezdik - írja a lap. Megjegyzik, hogy a jelenlegi ingatlanpiaci helyzetet figyelembe véve valószínűleg nem a legjobb áron sikerül majd túladni a telkeken és ingatlanokon, de az értékesítésből jelentős bevétele származhat az államnak és a HM-nek.