Orbán Viktor a nemzetgazdasági miniszter javaslatára felmentette tisztségéből Szöllősi Lászlót, a Nemzetgazdasági Minisztérium belgazdaságért felelős helyettes államtitkárát február 28-ai hatállyal - olvasható a Magyar Közlöny legfrissebb számában. Utódja Zsarnóci Csaba lesz, akit február 29-i hatállyal nevezett ki a kormányfő.
Orbán menesztette az NGM helyettes államtitkárát
Felmentette a Nemzetgazdasági Minisztérium belgazdaságért felelős helyettes államtitkárát, Szőllősi Lászlót Orbán Viktor miniszterelnök.
Rejtélyes bejelentésre készül Magyar Péter, és az is kiderülhet, mi a kormány terve Sulyok Tamással
Sándor-palota: Magyarék olyan jogalkotási visszaélésre készülnek, amilyenre Sulyok nem látott még példát
Az oroszok külföldi teherhajókat, az ukránok Moszkvát támadták az éjjel
Hatalmasat bukott Matolcsy Ádám bútorgyára 2025-ben
Kilencmilliárd forintra szerződött a a XIII. kerület a parkfenntartási botrány egyik cégével
Kezd elfogyni az ivóvíz Ráckeve környékén
A szolgáltató arra kérte a helyieket, ne locsolják az aszfaltot, ne töltsenek medencét és autót se mossanak.