A lakásban egyedül élt egy nő, ideiglenes elhelyezéséről gondoskodnak.
A tűz keletkezésének okát vizsgálják – mondta Ferenczi Norbert, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság hivatalvezetője.
Kiégett egy 40 négyzetméteres társasházi lakás Budapest XXIII. kerületében, a Templom utcában csütörtökön.
A lakásban egyedül élt egy nő, ideiglenes elhelyezéséről gondoskodnak.
A tűz keletkezésének okát vizsgálják – mondta Ferenczi Norbert, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság hivatalvezetője.