Hirosima: 242 ezer áldozatra emlékezünk - Nagyítás
A mai napon arra emlékszik a világ, hogy 1945. augusztus 6-án dobták le Hirosimára az amerikaiak az első atombombát.
A mai napon arra emlékszik a világ, hogy 1945. augusztus 6-án dobták le Hirosimára az amerikaiak az első atombombát.