Radar360: Mészáros megint kaszálhat, gyengült a Fidesz
Jövőre lassulhat a gazdaság, kihalhat a trópusi növények harmada, feltérképezték a Titánt. A hvg360 esti hírösszefoglalója.
Jövőre lassulhat a gazdaság, kihalhat a trópusi növények harmada, feltérképezték a Titánt. A hvg360 esti hírösszefoglalója.
Zavarba ejtő hangulat uralkodik a Balkánon és az orosz határ körül. EU-pártiságban licitálnak egymásra a pártok. A magyar kormánynak van igaza, vagy valamit a tagjelöltek tudnak jól? Vélemény.
A bankcsoporthoz tartozó PortfoLion Zöld Magántőkealap és a magyar állam is igyekszik profitálni a türk kapcsolatokból és a növekvő közép-ázsiai lélekszámból.
Bár voltak árnyalatnyi különbségek a reformkor nagyjai között, mind azt vallották, hogy csakis a nyugati orientáció az üdvözítő út Magyarország jövőjében.
Gyurcsány Ferenc legsúlyosabb bűne, hogy másfél évtizedre ellopta a NER leváltásának reményét is – értékeli a volt miniszterelnök pályáját Dévényi István, a Magyar Hang munkatársa, a 2006-os politikai válság idején a Heti Válasz újságírója.
Nem csak szépen lesülni és fizikailag erősödni lehet, ha vadvizekben (tóban, folyóban, tengerben) úszik az ember, ez a mentális jóllétet is javítja – derült ki egy nemzetközi kutatásból.
Nem terepasztalon és térképeken kell begyakorolni a teendőket, hanem az éles körülményeknek megfelelően kell végrehajtani a katonai terveket – magyarázza a Bloomberg rendszeres szemleírója, James Stavridis nyugalmazott tábornok.