Van válasz arra a dilemmára, hogy húsvét után át lehetett-e már térni az iskolai oktatásra. A döntéshez szükséges adatokat Orbán Viktor nyilván tudta, de a polgárok ezek részleteit kevésbé ismerik. Az információk összefüggései is fontosak ahhoz, hogy tisztában legyünk azzal, mi az, amit a korlátozások feloldásának egyes fázisaiban nyugodtan megtehetünk.
Oltatlan gyerek oltott szülővel: még nem ajánlott úgy élni, mint az "utolsó békeévben"
A családoknak az alsótagozatok és óvodák megnyitása után is vigyázniuk kell a közös programokkal, de hogy miért és miképp, ahhoz nehéz hiteles információt szerezniük. Segítünk.
Garázsbuherább a Balatonnál, de lehetne belőle turistamágnes: a Velencei-tónál élők szerint nem a vízhiány a fő probléma
Magyar Péter új vezetőket nevezett ki a titkosszolgálatok élére
Miniszteri biztost kap az oktatásstratégia, az ortopédiai várólista-csökkentés és a Szilvásváradi Ménesgazdaság
A kormány visszahívja a „méltatlanul eltávolított” katonákat
Elítélték Putyin háborúellenes ellenfelét, nem indulhat a választásokon
Belarusz szabadulna az orosz medve öleléséből, de nem tud
Moszkva azt akarja elérni, hogy szövetségese nagyobb részt vállaljon az Ukrajna elleni háborúban, míg az inkább távolodna a Kremltől.