A békés amerikai kisváros a nemzet bombabiztos fundamentumát képező szorgos, a törvény minden betűjét betartó középkorú férfiak, a névtelen senkik lakhelye. A senkik élete nem akciófilmtéma, a rántottakészítésben, a narancsfacsarásban, a kocogásban, az öblögetésben, a kukásautó utáni futásban nincs semmi érdekes. A forgatókönyvet akkor is el fogják utasítani, ha a pozitív hitelbesorolású családban van még sikeres ingatlanügynök anya, egy kamasz fiú, aki tök unalmasnak tartja az apját, és egy kislány, aki viszont pont a kiszámíthatóságáért rajong érte.
Emmy-díjas komikusé a főszerep az év legvéresebb akciófilmjében
Vér- és golyózápor kíséretében törnek elő a pincében tárolt emlékek a John Wick-sorozat készítőinek legújabb filmjében, a Senkiben.
Kell egy sztori, hogy összeálljon az emberek fejében: Mizsei Jani csak egy van a városban
Magyar Péter Bohár Dánielnek: A családom pihenését és az utazásunkat magam fizettem
A Tisza-kormány vak miniszterét becsmérelte Ábrahám Róbert, Magyar Péter válaszolt
Karafiáth Orsolya: Nincs más levegő. Mindig egymás elől szívjuk el
Kirill pátriárka ismét megúszhatja az EU-s szankciókat
Ezúttal Bulgária kérésére úszhatja meg.
Az amerikaiak újra támadták Iránt, miután Teherán tüzet nyitott a Hormuzi-szorosban haladó hajókra
Rengeteg halottat követelt egy kocsmatűz Bangkokban
Felnyomták az Unicum legendája miatt a Zwackot, még a GVH is vizsgálódott
„Amikor meghallottam a hangját, rögtön éreztem, hogy ebben több van” – a Bon-Bon énekesére emlékezünk
„A baj az, hogy nem nekünk, kispénzűeknek épült. Itt havi 1200 forint a szoba, a régi kabinoknál 6 hónap került 200 forintba”
Egykor akár százezer ember is kint volt a Római-parton.