Önkormányzati választások
A főpolgármester-választás nem lefutott meccs még Vitézy Dávid és Karácsony Gergely között - utóbbi 324 vokssal nyert ugyan, de újraszámolás és fellebbezés miatt ez nem végleges. Győrben, ahol a Fidesz veszített, szintén újraszámolják a voksokat. A kormánypártok eggyel több megyei jogú várost irányíthatnak ugyan, mint eddig, de volt több olyan település is, amit évtizedek után veszítettek el.
Átmenetileg elhárult az atomháború nyilvánvaló veszélye, de nem lehetünk nyugodtak, legkésőbb két év múlva újra komor felhők fognak gyülekezni Magyarország egén, hiszen csak és kizárólag az állampárt hajszálvékony védőhártyája választ el bennünket a világégéstől.
Ha már égés…
A kettős választás eredményei – szokás szerint – kiváló lehetőséget teremtettek a pártoknak, hogy győzelmet hirdessenek, hiszen a kazalból kis türelemmel bárki képes kitúrni olyan adatokat, melyeket fel lehet mutatni: Bánréve a mienk!; Paks a változásra szavazott!; 44 százalék!; Debrecen nem dőlt be a dollárbaloldal rettegéspropagandájának!