Bőrszíne miatt verhettek meg egy férfit Budapesten
A rendőrség ismeretlen tettes ellen indított eljárást.
A rendőrség ismeretlen tettes ellen indított eljárást.
Irtózatos felfutásban van a kereslet, üres telek pedig már nincs, ahova építeni lehetne.
Miközben az Inforádióban az egészségügyi államtitkár azt mondta, nem épül meg az új szuperkórház Budapesten, Balog Zoltán miniszter ma azt állítja, hogy az ezzel kapcsolatos döntés még nem született meg, de könnyen előfordulhat, hogy új kórház helyett inkább három-négy már meglévő súlyponti kórházat fejlesztenek.
Reggel 9-től taxis felvonulás lesz Budapesten, ezért lezárások lehetnek.
Tarlós István szerint 40-50 milliárdot kellene Budapest árvízvédelmére költeni, de ez jelenleg prioritást élvez. Mint mondta, a római-parti gát terveit közszemlére teszik majd, de fákat mindenképp kell kivágni.
Egy nap, öt hír - amiről ma este beszélnek: Tarlós ismét kiosztotta a kerékpárosokat; kiderül, hol autózhatunk majd át a Balaton vizén, Orbán Viktor még csak elindult Németországba, de már vita van belőle; a Tikkadt Szöcske nekiment a Coca Colának és a Pepsinek; megújult a hvg.hu.
A nemzeti együttműködés rendszerének korlátolt alkatrésze Tarós István Lakner Zoltán politológus szerint. Lakner szerint a főpolgármester meg fog bántódni azokon a sorokon, amikkel a politológus reagált a reggeli Vitézy elleni kirohanására.
Az amerikai hírszerzés szerint Berlin, Varsó és Budapest is lehet terrortámadások helyszíne. Különösen "a szervezett tömegrendezvények idején végrehajtandó párhuzamos támadások" esélye nagy. A magyar kormány egyelőre további információkat gyűjt a CIA figyelmeztetéséről. Bakondi György azt mondta, emiatt nem emelik a terrorfokozatot, de minden fenyegetést komolyan vesznek.