hvg.hu Sport

Dzsudzsákra komoly ajánlatot tett a Liverpool

A Dinamo Moszkva megerősítette, hogy a Liverpool szerette volna kölcsönvenni Dzsudzsák Balázst a téli szünetben, de az orosz klub nem ment bele az üzletbe - közölte a SamsungSport.hu híroldal.

Dzsudzsák: nem engedtek el a Liverpoolba

Nem engedte el a Liverpoolba Dzsudzsák Balázst jelenlegi klubja, a Dinamo Moszkva - erről a focista a Nemzeti Sportnak adott interjújában beszélt.

Rooney nem játszhat a Liverpool ellen sem

Térdsérülése miatt még továbbra sem térhet vissza Wayne Rooney, a Manchester United angol válogatott futballistája, akinek így az ősi rivális Liverpool elleni vasárnapi bajnoki rangadót is ki kell hagynia.

Premier League: Kikapott a Liverpool

A Liverpool idegenben 3-1 arányban kikapott a Stoke City-től az angol labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában. Ez volt a vörösmezesek hatodik veresége ebben az idényben.

Terry sérülése aggasztja Di Matteót - videó

John Terry alighogy visszatért négy mérkőzéses eltiltásából, szinte azonnal megsérült. A Liverpool elleni mérkőzés jól indult számára, hiszen ő szerezte csapata egyetlen gólját, aztán a 40. percben le kellett cserélni egy súlyosnak tűnő térdsérülés miatt.

Vasárnapi rangadók a Premier League-ben

A "Super Sunday" keretein belül olyan pikáns összecsapások kapnak helyet a Premier Leauge 11. fordulójában, mint a Liverpool vendégjátéka a Chelsea otthonában, vagy a Manchester City-Tottenham Hotspurs rangadó.

Steven Gerrard kiakadt a partjelzőre

Tegnap délután az Everton és a Liverpool 2-2-es döntetlennel végzett, bár a 94. percben szabályos góltól fosztotta meg a Poolt a játékvezető. Gerrard felelősségre vont a partjelzőt, aki csak hiszi, hogy Suarez lesen volt a gólnál.

35 perc alatt eldőlt az Everton-Liverpool rangadó

A Premier League 9. fordulójának egyik slágermérkőzése volt a "Super Sunday" keretein belül a liverpooli rangadó, amelyen az Everton a Liverpoolt fogadta. A 2-2-es végeredmény már az első félidőben kialakult.