Hatvanmilliós büntetés a pécsi dohánygyárnak A pécsi dohánygyár két éve szerelte fel tárolóinak nagy részét tévével a Spar áruházakban, a Füstirtók Egyesület ezért a fogyasztóvédelemhez fordult. Most 60 milliós bírságot szabtak ki rájuk.
Adóemelések füstölték el a nyereség egy részét A legnagyobb európai dohánygyártó cég adózott eredménye majd 6 százalékkal meghaladt ugyan az egy esztendővel...