#eltűnt

Még kapja a fizetését a januárban eltűnt MSZP-s képviselő

Továbbra sem tudni semmit Sápi Attila MSZP zuglói önkormányzati képviselőről. A politikusnak januárban veszett nyoma, de a mandátuma egyelőre megvan, és 115 ezer forintot utalnak neki havonta. Ha jövő január végéig nem bukkan fel, előrehozott választásokat tartanak a körzetében - írja a Blikk.


















Eltűnt egy magyar turista Dagesztánban

Nem adott életjelet magáról március 7-e óta a 26 éves biológus, aki hegymászó túrára érkezett az oroszországi köztársaságba – közölte pénteken több orosz médiaforrás.