A fél ország Vágó Gábort kereste, de csak lemerült a telefonja
A hétfő esti demonstráción még nyilatkozott az LMP-s politikus, azóta azonban nem adott magáról élejelet – írta meg több lap is. Vágó Gábor szerda délután mikroblogján mindenkit megnyugtatott, hogy csak lemerült a telefonja.