Blohin lesz a Dinamo Kijev edzője is
Oleg Blohint nevezték ki kedden a Dinamo Kijev labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé.
Oleg Blohint nevezték ki kedden a Dinamo Kijev labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé.
Három mérkőzésre szóló eltiltással sújtotta a Videotont erősítő Torghelle Sándort a Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága. A testület keddi ülésén döntött.
Roy Hodgson, az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya csalódott John Terry döntése miatt, aki hétfőn lemondta szereplését a nemzeti együttesben.
A Pécs 2-1-re győzött Pápán a labdarúgó OTP Bank Liga 8. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén.
Az Újpest hazai pályán 2-1-re nyert a Kecskemét ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 8. fordulójának szombati játéknapján.
Születésének 83. évfordulóján kétórás gyászszertartás keretében újratemették pénteken a Szent István-bazilikában az Aranycsapat legendás csatárát, Kocsis Sándort, aki 1979-ben Barcelonában hunyt el.
Nem ismeri el hivatalos válogatott mérkőzésnek a Puskás Ferenc Stadionban júniusban lejátszott Magyarország-Írország barátságos találkozót a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA).
Pénteken 12 órától vehetnek végső búcsút barátok, ismerősök, szurkolók Kocsis Sándortól, az Aranycsapat 1979-ben, Barcelonában elhunyt legendás futballistájától a fővárosi Szent István-bazilikában, ahol egykori csapattársa, Puskás Ferenc mellé helyezik el hazaszállított hamvait.
Legalább két-három hétre harcképtelenné vált Gerard Piqué, a spanyol bajnoki ezüstérmes FC Barcelona labdarúgója.
A közelmúltban benyújtott parlamenti határozattervezet szerint a belga labdarúgóklubok közmunkával büntethetik azokat a szurkolókat, akik erőszakos cselekedetekkel zavarják meg a stadionok rendjét.
David Silva, a Manchester City spanyol világ- és Európa-bajnok labdarúgója 2017-ig hosszabbította meg a szerződését az angol Premier League bajnokcsapatával.
Menesztették Giuseppe Sanninót, a Palermo labdarúgócsapatának vezetőedzőjét, akinek helyét Gian Piero Gasperini veszi át.
Benyújtotta lemondását a Pápától szombaton elszenvedett 2-1-es hazai vereség után Török László, a Kecskeméti TE labdarúgócsapatának vezetőedzője.
Bocsánatot kért Gevorg Gazarjan örmény labdarúgó azok után, hogy a bolgárok elleni keddi világbajnoki selejtezőn labdával megrúgott egy labdaszedőt.
A magyarok elleni keddi világbajnoki selejtező előtt megsérült holland Arjen Robben nélkül fogadhatja Szalai Ádám csapatát, az FSV Mainzot a listavezető Bayern München a német labdarúgó-bajnokság hétvégi, 3. fordulójában.
A jövőben a Koreai NDK-ban is közvetítik majd a német labdarúgó Bundesliga mérkőzéseit.
Kőzápor fogadta az argentin labdarúgó-válogatottat szállító buszt Peru fővárosában, ahol a csapat kedd este világbajnoki selejtezőt játszik majd.
Legkésőbb az idény végén műteni kell a cseh labdarúgó-válogatott és a londoni FC Chelsea kapusát, Petr Cechet, mivel egyre jobban zavarja a védésben a könyökében keletkezett csontkinövés.
Az U21-es magyar labdarúgó-válogatott hétfőn 2-0-ra legyőzte Liechtenstein csapatát a sorozatzáró Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésén, de az már korábban eldőlt, hogy nem jutott tovább a csoportjából.
Október 5-én dönt a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) a londoni olimpia férfi labdarúgótornájának bronzmérkőzésén botrányt okozott dél-koreai futballista ügyében.