Alkoholproblémája miatt rúgta ki Gesztesit a TV2?
Gesztesi Károly hol berúgva jelent meg a Jóban rosszban forgatásán, hol el sem ment a stúdióba. Az utóbbi időben annyira elfajult a probléma, hogy a csatorna megvált Gesztesitől – értesült a Blikk. A TV2 megerősítette, hogy megváltak Gesztesitől, sőt az utolsó epizódokat már nem is vele forgatták le.