Több víz és áram fogy a kánikula miatt
Kánikulában 20-25 százalékkal nő a vízfogyasztás a fővárosban, bár évek óta egyre kevesebb vizet használnak az emberek; az áramfogyasztás átlagosan 5 százalékkal emelkedik ilyenkor - mondta Lévai Zsuzsanna, a Fővárosi Vízművek és Boross Norbert, a Budapesti Elektromos Művek szóvivője.