Kassai játékvezető újabb szarvashibája - videó
Nem ez az első eset, hogy a magyar bíró mérkőzést befolyásoló téves döntést hozott.
Nem ez az első eset, hogy a magyar bíró mérkőzést befolyásoló téves döntést hozott.
Boldogság!!! Cristiano Ronaldo, a világ talán legjobb játékosa bemelegítés közben kiadta a mezét egy a nézőtéren ülő magyar kisfiúnak.
Sosem győzte még le a magyar labdarúgó válogatott Portugáliát, vasárnapra azonban ismét előállt (elvileg) erre a lehetőség: a jövő évi világbajnokság selejtezőjében Cristiano Ronaldóék érkeztek Budapestre. A kijutásra a magyar válogatottnak csak egy nagyon halovány matematikai esélye maradt, de ehhez mindenképpen győzni kellett volna. Nem sikerül. Bernd Storck csapata küzdött az egyébként nem túl acélos portugálok ellen, de előbb egyik játékosát kiállították, majd a portugálok gólt szereztek. A vége 0-1 lett, így már semmi esély nincs a kijutásra.
A győzelemért utazott Budapestre az Európa-bajnok portugál labdarúgó-válogatott, amely vasárnap 20.45-től lép pályára a Groupama Arénában a magyarok elleni világbajnoki selejtezőn.
Atombomba, és néhány hagyományos, ám fölöttébb nagy ható erejű töltett robbant idén a világban a nyári labdarúgó-átigazolási időszakban. Dénes Ferenc sportközgazdász szemmel vizsgálta meg a történteket.
A Hajduk Split magyar játékosa, a horvát bajnokság előző évi gólkirálya műtét elé néz.
Állítólag a mentősök is jelezték, hogy nem jó ötlet délben a napon futni.
Az idegenbeli 2-1-es vereséget követően a visszavágón 1-0-ra nyert a Girondins Bordeaux ellen a Videoton az Európa Liga selejtezőjében.
A Hillsborough-tragédia után csaknem harminc évvel úgy tűnik, újra lehetővé teszik az angol labdarúgó-bajnokság első- és másodosztályában, hogy a szurkolók állva buzdítsák csapatukat.
Megszerezte 75. gólját is a portugál válogatottban Ronaldo, így már csak Puskást kell utolérnie az európai rekord beállításához.
A számítások szerint több mint 2 millió 250 ezer euróval lesz könnyebb Messi, ha végül tényleg engedélyezik számára a bírság fizetését.
A játékosoknak és a drukkereknek is újra kell majd tanulniuk a szabályokat.
Az andorrai sokk után adókedvezményt kaptak a focisták, de a CBA csődbe ment nagykercégének is alányúlt a kormány. A Váci utcában palira vett turistáknak halvány vigasz, hogy ezentúl már nem kell roamingdíjat fizetniük. Ez a hvg.hu heti gazdasági összefoglalója.
Az andorrai meccsel megszégyenült Bernd Storck kukoricára térdepeltetése előtt érdemes kicsit körülnézni eredményességi szempontból is az MLSZ-nél. Csányi Sándor 2013-ban úgy látta, az elkövetkezendő négy évben rendezett 32 nemzetközi eseményből hatra kellene kijutni. De mit jelent ez a 32 fociesemény? A strandfoci- vagy a futsalválogatott versenyeit is beleértette? És az utánpótlás-korosztályok mindegyikét a férfiaknál és a nőknél is?
Bernd Storcknak lesz néhány kellemetlen pillanata az MLSZ meghallgatásán, de arra is választ kell találni, hogy ha pénz van a fociban, miért nincsen sem siker, sem néző, sem komoly utánpótlás.
Az amúgy meglehetősen ellentmondásos esztétikai minőséget képviselő, válogatott labdarúgókat ábrázoló (nem mindig egyértelműen felismerhető) bábukat most jóval olcsóbban lehet beszerezni.
A közel-keleti ország válogatottja Ausztráliával játszott vb-selejtezőt, de a meccs előtt nem voltak hajlandóak összeállni az egyperces néma megemlékezésre.
Csak két focista van a top tízben, de ők az első és a harmadik helyen. Ronaldo kétszer annyit keresett az elmúlt egy évben, mint a tizedik helyen álló Lewis Hamilton.
Az orosz rendőrség nem fogja eltűrni, hogy a 2018-as labdarúgó világbajnokság napjaiban félmeztelen szurkolók tömegesen grasszáljanak az ország városainak utcáin - jelentette be Alekszandr Gorovoj belügyminiszter-helyettes.
A szépítés még összejöhetett volna a részben tartalékos, részben felforgatott magyar csapatnak, de a döntetlen is irreális volt.