#miskolci megyei kórház

Atrocitások érték a miskolci kórház dolgozóit a csecsemők miatt

Több alkalommal is atrocitásnak voltak kitéve a miskolci megyei kórház dolgozói a koraszülöttek halálával kapcsolatos ügy miatt – közölte a kórház több szakszervezeti és dolgozói szervezete, amelyek szerint a média egyoldalúan tájékoztat a történtekről, ez pedig csorbítja a dolgozók jó hírnevét és a betegek bizalmát.