Lemondott a kórházvezetésről a fideszes exállamtitkár Molnár Ágnes korábbi fejlesztési államtitkár a Fidesz-lista 49. helyéről jutott be a parlamentbe, összeférhetetlenség miatt mondott le a soproni kórház főigazgatói posztjáról.
Volt államtitkár indul a soproni kórházigazgatói posztért Molnár Ágnes, a fejlesztési tárca volt államtitkára pályázik a soproni kórház főigazgatói posztjára - írja a Kisalföld.