Az Arsenal megnyerte a bajnokságot a Manchester Unitednek?
A hajrában szerzett góllal 1-0-ra megverte az Arsenal a Manchester Cityt az angol bajnokság 32. fordulójában - az égszínkékek így már nyolc ponttal lemaradva állnak a második helyen a United mögött.