#sípálya

Kékestetőn indulnak a hóágyúk

A néhány napos tavaszias időjárás miatt kevesebb magyar sípályán lehet síelni az előttünk álló hétvégén, mint múlt héten - írja a Sí Tv.hu. Két magyar sípálya biztosan kinyit a hétvégén.


Holnap talán már lehet síelni Dobogókőn

Péntek reggel kinyithat a dobogókői sícentrum, miután a 30-35 centiméteres hóval fedett pályákat addigra feltöltik, és alkalmassá teszik a sportolásra - közölte a centrumot működtető Dobogókőért Közhasznú Alapítvány vezetője.






A legtöbb magyar sípályán van elég hó

Sportolásra alkalmas hó várja a sízés szerelmeseit a magyarországi sípályák többségén, és az üzemeltetők remélik, hogy a pályák minősége kitart a hét végére várt felmelegedés ellenére is.