#Szigetszentmiklós

Meghalt egy tóba esett kisgyermek

Nem sikerült újraéleszteni azt a négyéves kisfiút, aki eddig tisztázatlan körülmények között esett bele a Szigetszentmiklós melletti egyik bányatóba szerda délután; a gyerek meghalt - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.