Saud bár még jó sokáig elsősorban anyatejen él, már kóstolgatja a felnőtt zsiráfoknak való takarmányt is. A kifejlett zsiráfok egyébként nálunk tömegtakarmányként lucernát, lucernaszénát vagy réti szénát, illetve lombot kapnak, attól függően, hogy épp milyen évszak van. Emellett sárgarépa, alma, zabpehely, sőt még vöröshagyma is szerepel az étlapjukon.
A kiszsiráf a felnőttekhez képest sokkal több időt tölt pihenéssel, s ezt is igen gyakran fekve, vagy – ha úgy tetszik – ülve teszi. A felnőtt zsiráfoktól ilyesmit ritkán láthatunk, de a két, még növésben lévő, 2015-ös születésű fiatalnál azért alkalmanként elő szokott fordulni, hogy a legkisebbhez hasonló módon pihengetnek.
Kiszámíthatatlan és katasztrofális következményekkel járhat a Közel-Keleten, de akár globálisan is, hogy az USA vasárnap hajnalban megtámadott három iráni nukleáris objektumot, először vetve be a bunkerromboló bombákat. Lehetséges forgatókönyvek.