Akár 5 év börtönt is kaphat a Dalfesztivál fenékmutogatója

Az ukrán belügyminiszter szerint az eset az egész ország számára szégyen.

  • hvg.hu hvg.hu
Akár 5 év börtönt is kaphat a Dalfesztivál fenékmutogatója

Az Eurovíziós Dalfesztivál szavazása alatt épp Ukrajna ékessége, Jamala énekelte el egyik új dalát a közönségnek, mikor egy férfi ausztrál zászlóval a nyakában a színpadra mászott, hátat fordított a kamerának, és letolta a nadrágját.

Rögtön levitték a biztonságiak, az énekesnőnek pedig szeme se rebbent.

Mint később kiderült, a férfi nem ausztrál, hanem ukrán származású. Vitalii Seduik azzal vált ismertté, hogy mindenféle rendezvényen felbukkan és sztárokat ölelget, vagy megzavarja a fellépőket produkció közben.
Seduik azonban most csúnyán megütheti a bokáját: Arsen Avakov ukrán belügyminiszter szerint a férfit öt év börtönbüntetésre is ítélhetik az eset miatt. Avakov a Facebook-oldalán tett közzé hosszabb bejegyzést, ebben azt említi, a fenékmutogatás az egész országnak hatalmas szégyent jelent.
MAGA-hasadás és Irak emléke készteti habozásra Trumpot Irán ügyében

MAGA-hasadás és Irak emléke készteti habozásra Trumpot Irán ügyében

Két héten belül dönt ígérete szerint Donald Trump amerikai elnök, hogy az USA beszáll-e az Izrael által indított Irán elleni háborúba. A hívei megosztottak, s még sokakban élénken él, hogy 2003-ban hazugságokra alapozva támadták meg Irakot, ahol gyors győzelem helyett a kilenc évi kínlódás temérdek halottat, irdatlan költséget és egy terroristafészekké vált, szétesett országot eredményezett.