Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Két indiai farmer még Will Smith produkcióját is felülmúlta.
Az utóbbi időben egyre terjedt az interneten a Kiki Challenge, vagyis a Kiki táncos kihívás. A világ minden tájáról töltöttek fel videókat a közösségi oldalakra, sokak szerint a pálmát Will Smith amerikai színész vitte, aki ráadásul Budapesten, a Lánchíd tetején adta elő saját táncát.
Most azonban úgy tűnik, a sztár alulmaradt: A DNAIndia hírportál szerint az internet nép egyértelműen két indiai farmer, Anil Geela and Pilli Tirupati produkcióját kiáltotta ki győztesnek. A földművesek térdig sárban és vízben gázolva adják elő táncukat, ráadásul szántás közben – az internetezők közül sokan azonban úgy vélik: nem a körülmények, hanem a két férfi őszinte lelkesedése volt az, ami miatt ez a produkció lett mind közül a legjobb.
A Kiki kihívást Shiggy az Instagramon indította el, melynek lényege, hogy az In my feelings című Drake-számra nagyon különleges helyen és helyzetben kell táncolniuk a sztároknak. A kihívást már számos hollywoodi csillag teljesítette.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.