Hatalmas fallosz fogadta Donald Trumpot az Egyesült Királyságban

Egy brit fiú nyírta a fűbe, hogy a leszálló elnök jól lássa a gépe ablakából. Okkal tette.

  • hvg.hu hvg.hu
Hatalmas fallosz fogadta Donald Trumpot az Egyesült Királyságban

Különös akciót talált ki egy 18 éves brit tini, Ollie Nancarrow annak apropóján, hogy hétfőn háromnapos látogatásra érkezett az Egyesült Királyságba Donald Trump: a fiú a repülőtér melletti füves területen egy hatalmas péniszt alakított ki, amely a magasból is jól látszódik. Hogy az üzenet biztosan célba érjen, a kis Ollie még Trump nevét is odaírta:

Az érdekes akció nem diákcsíny volt, Nancarrow ugyanis a "klímaváltozás létezik" feliratot és egy jegesmedve sziluettjét is belevájta a földbe. Trump szerint a globális felmelegedés nem létezik, a fiú pedig ennek ellenkezőjét szerette volna az elnök tudomására hozni az üzenettel és az ábrákkal.

(Independent)

Ide kattintva eléri a Nyüzsi további cikkeit, azonnali véleményeket, érdekességeket, szórakoztató mémeket, gifeket, videókat.