A gyüttmenteket megállíthatja az önazonossági törvény, de a lakások értékcsökkenését nem
Az ingatlanvásárlást nehezíti, valós pozitív hatása viszont valószínűleg nem lesz a települések önazonosságát védeni hivatott szabályozásnak.
A rágcsálóról videó is készült.
Igencsak furcsán indult a hete Andrásnak, az Index egyik budapesti olvasójának. Épp a munkahelyére tartott a 108 E jelzésű busszal, amikor arra lett figyelmes, hogy valami mászik a nyakában. Gyorsan lesöpörte magáról, és csak miután oldalra pillantott, akkor jött rá, hogy
egy patkány mászkál a széken fel-alá.
Az utas videót is készített a rágcsálóról, az esetet követően pedig panaszlevelet írt a Budapesti Közlekedési Központnak, amelyre az Index cikkének megjelenéséig nem kapott választ.
Az ingatlanvásárlást nehezíti, valós pozitív hatása viszont valószínűleg nem lesz a települések önazonosságát védeni hivatott szabályozásnak.
Kigyulladt egy kioszk, a tűz átterjedt a kis boltokra, ahol egymás után robbantak fel a túlhevült gázpalackok.
Tusványoson Semjén beszélt Majkáról és arról is, mire számít, ha esetleg hatalomra kerülnek Magyar Péterék.
Témák és vélemények a világlapokból.