Sztrókja volt Révész Sándornak

A zenész hétfőn került kórházba, az állapota már javul, videóban is bejelentkezett.

  • hvg.hu hvg.hu
Sztrókja volt Révész Sándornak

Sztrókkal került kórházba hétfőn Révész Sándor. A hivatalos Facebook-oldalának kezelője azt írja, a zenész orvosai szerint a sérült funkciók helyreállíthatók, és az állapota sem romlik, inkább javul. Az adminisztrátor azt is írja, hogy Révész jobb oldalát érintette az agyi katasztrófa, a beszédközpontot nem. Külön megjegyzik, hogy „a derűért, optimizmusért, humorérzékért és háláért felelős területek is tökéletesen működnek.”

A Facebook-poszthoz egy videót is csatoltak, amelyen a zenész a kórházi ágyáról jelentkezik be, és elmondja, hogy nagyon küzdelmes napok vannak mögötte.

A közleményben jelzik azt is, hogy a közeljövőre tervezett életút-esteket a történtekre tekintettel el kell halasztaniuk.

És akkor hiába értékelte nagyra Orbán Matolcsyt, Varga csak megnézte, legalább az aranytartalék megvan-e még

És akkor hiába értékelte nagyra Orbán Matolcsyt, Varga csak megnézte, legalább az aranytartalék megvan-e még

Az elnökváltás után lassan felgombolyodik a jegybank Matolcsy-korszaka – sok a botránygyanús ügy, de legalább az aranytartalék és a miniszterelnöki bizodalom megvan még. Adnan Polat lánya Magyarországon is szerepet vállalt, Mészáros Lőrinc felesége földeket vett, a pixisből kiesett volt veje pedig jogvédelmet nyert. Az infláció gyorsult, a nyugdíjasok utalványt kapnak, amit – bár a készpénzhasználat alkotmányos jog lett – csak korlátozottan költhetnek majd. Ez a HVG heti gazdasági összefoglalója.