Végre megcsinálták: összemixelték a Gyalog galoppot az Aranybullával
Nem is gondoltuk volna, hogy a Monty Python kultfilmjének klasszikus magyar szinkronja ennyire pontosan illeszkedik az Aranybulla jeleneteihez.
hvg.hu
Rákay Philip egymilliárd forintot felemésztő, de egy amatőrfilm színvonalát is alulról súroló Aranybulla című történelmi sorozatáról a hvg.hu kritikusa is azt írta: olyan, mintha egy kacagtató paródiát néznénk. Hát ha az alapanyagot netán nem is szánták valóban annak, végre elkészült az a verzió is belőle, ami már tényleg fullba nyomja a kretént: egy magyar youtuber összevágta a sorozat képeit és a Gyalog galopp klasszikus magyar szinkronját, és a végeredmény meglepően pontos lett.
Nem szabad hinni a fanyalgóknak: bár igaz lehet, hogy bő hatszázmillió forint közpénz talán kicsit sok az Uborka és a Gálvölgyi Show folytatására, de ne az árat nézzük, hanem a végeredményt! Végre a kormány is megmutatta, hogy van humora.
Budapest III. kerületének vezetése a korábbi években arra törekedett, hogy ne épüljenek új lakóparkok a városrészben, sok helyen ugyanis már nehezen bírja a terhelést a helyi infrastruktúra. Az elmúlt hónapokban viszont megváltozott ez az álláspont, és – ha megszavazzák a szükséges előterjesztéseket – több építkezés, valamint NER-közeli vállalakozó is zöld jelzést kaphat az önkormányzattól.