Nyaraljon izgalmasabban, mint Orbán Viktor a távoli horvát szigeten, delfinekkel és földalatti labirintussal
Bemutatjuk Lastovót, ahol nem csak a föld felett, hanem alatta is lehet túrázni.
V. kerületi lakásán bántalmazták csütörtök este Andrei Mangrát, akinek emiatt a szombati fellépése is bizonytalan a Dancing with the Starsban. A Blikk szerint az ügyben a rendőrség is nyomoz.
Kés és drogok is előkerültek, amikor csütörtök este V. kerületi lakásán megverték Andrei Mangrát, Szabó Zsófi táncpartnerét a TV2 Dancing with the Stars című műsorában – értesült a Blikk.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság a lap érdeklődésére közölte, hogy az ügyben súlyos testi sértés kísérlete miatt nyomoznak, továbbá mivel drogfogyasztás gyanúja is felmerült az ügyben, amiatt is eljárás indult. Az eset körülményeiről azt írták, hogy péntek hajnalban egy nő hívta ki a rendőröket az V. kerületi lakásba, ahol négy férfit igazoltattak, közülük hármat pedig előállítottak. A verekedésre előzetes szóváltás után került sor, és egy kés is előkerült. Két könnyebb sérültet vittek el a mentők a helyszínről.
A Blikk úgy tudja, hogy köztük volt Mangra is, aki szombatonként a műsorban Szabó Zsófival szokott táncolni. Fejsérüléseket szenvedett, emiatt a lap szerint a TV2-s szereplése is veszélybe került.
A TV2 péntek reggeli műsorában is jelenése lett volna a Romániában született Mangrának, a szerkesztők azonban nem tudták elérni őt. A táncműsor pénteki próbáján sem jelent meg a lap szerint. A Blikknek egy szemtanú azt mondta, Mangránál egész éjszaka hangoskodott egy társaság, hajnalban pedig már verekedés, segélykiáltás hangját hallották, ezért hívták ki a rendőrséget.
Bemutatjuk Lastovót, ahol nem csak a föld felett, hanem alatta is lehet túrázni.
Lapunk korábbi moszkvai tudósítóját Kacskovics Mihály Béla kérdezte.
Az építési és közlekedési miniszter szerint abban mindenki egyetért, hogy változásra van szükség.