Meghan Markle és Harry herceg 100 millió dolláros szerződését nem újítja meg a Netflix

Sem a csatorna, sem a hercegi pár nem adott ki hivatalos közleményt az ügyről. A források szerint a felek nem vesztek össze, de a Netflix több okból is elégedetlen volt.

  • hvg.hu hvg.hu
Meghan Markle és Harry herceg 100 millió dolláros szerződését nem újítja meg a Netflix

Miután szeptemberben lejár, a Netflix nem újítja meg a szerződést, amelyet Harry herceggel és Meghan Markle-lel kötöttek 100 millió dollár (34 milliárd forint) értékben – értesült a Sun bulvárlap. Az ügy halkan zárult le, egyik fél sem tervez közleményt kiadni, és a Netflix kommentálni sem kívánta az értesülést.

A lap megjegyzi: mindez kevéssel azután történt, hogy kiderült, Harry netflixes dokusorozata, a lovaspólóról szóló Polo nemcsak kritikailag bukott meg, de mindössze 500 ezer nézője volt, ami révén a sorozat a Netflix összes műsora közül mindössze a 3436. legnézettebb lett 2025 első félévében. A Sun forrásai emellett úgy tudják, a streamingszolgáltató annak sem örül, hogy Meghan Markle fő prioritása As Ever nevű, többek között lekvárokat, bort és konyhai eszközöket gyártó márkája lett.

Meghan Markle főzős sorozata ugyanakkor sikeres volt, ám a források úgy vélik: a Netflix sejti, hogy ennél többet már nem tudna nyújtani a híres-hírhedt sztárpár. Ugyanakkor a szakítás mögött nincs harag egyik fél részéről sem – írják.

Feministából stepfordi feleség – Meghan Markle még mindig nem döntötte el, hogyan menti meg a világot

A sussexi hercegné már nem a monarchiát akarja megreformálni, de még a magánélet védelméért indított harcban is visszavonulót fújt azzal, hogy visszatért az Instagramra. Helyette bevonult a konyhába, ahonnan korábban alig győzte kizavarni a nőket. Harry herceg felesége teljes kört írt le: lehet, hogy rövid ideig megfordult a brit királyi családban, de valójában mindvégig influenszer volt, és az is maradt.

Megjegyzik: a pletykák szerint a Paramount+ streamingszolgáltató szívesen dolgozna együtt a párral.