Galla Miklós elárulta, miért él egyedül 40 éve

A humorista arról is beszélt, sokan azt hiszik, hogy a szülei rossz házassága miatt döntött az egyedüllét mellett.

  • HVG

A 66 éves Galla Miklós több mint negyven éve egyedül él, és már nem is vágyik arra, hogy legyen mellette egy társ – mondta el a Story magazinnak a Blikk szemléje szerint.

Mint Galla már korábban elmondta, nem úgy hozta az élet, hogy családja legyen, mivel teljesen a maga ura, sajátos időbeosztással és szokásokkal. Úgy véli, alkalmatlan arra, hogy valakivel együtt éljen.

„Én 20 éves korom óta egyedül élek. Előtte többször voltam szerelmes, egyszer nagyon, de akkor nem találtam viszonzásra. Attól kezdve többé nem jutott eszembe, hogy társat találjak magam mellé, később pedig már megszoktam az egyedüllétet. Szeretek így élni” – fogalmazott.

A 66 éves humoristának nem született gyermeke, nem is házasodott meg, viszont állítása szerint egyedül is remekül elboldogul, sőt, szeret magányosan élni.

„Kérdezték tőlem, hogy talán a szüleim rossz házassága játszott közre abban, hogy egyedül maradtam, vagyis a köztük zajló, szűnni nem akaró viták, de nem, én ennél önzőbb vagyok. Amikor gyerekkoromban elváltak, nemhogy nem viselt meg a válásuk, az inkább megváltás volt számomra” – jelentette ki.

Nyitókép forrása: Facebook / Galla Miklós

Hozzászólások