Curtis elárulta, miért nem beszél már Majkával

Majka 2018-ban, a közönség előtt rúgta ki zenésztársát, Curtist, annak drogproblémáira hivatkozva. Curtist most egy podcastban kérdezték arról, milyen a kapcsolata Majkával.

  • HVG

Majka 2018-ban, a Szegedi Ifjúsági Napokon, a közönség előtt rúgta ki a zenekarból társát, Curtist, annak drogproblémái miatt. Majka ugyanakkor azt mondta, továbbra is imádja Curtist. „Mi rapperek vagyunk, tehát megbocsátható bármi. Piázhatunk, tőlem akár szívhatott is volna, engem nem érdekel. De az, hogy a munka rovására megy, és veszélyezteti az emberek életét, a szerződéseinket, amik le vannak kötve bizonyos helyeken, az már viszont más kérdés” – nyilatkozta akkor.

Curtist nemrég Miskovits Marci kérdezte a témában a K-OSZ PODCAST legutóbbi adásában – vette észre a 24.hu. Curtis azt mondta: nincs miről beszélniük Majkával.

Nem beszélünk, mert nincs közös témánk, meg nincs miről beszélni. Mi már a vége fele, mikor már érezhető volt, hogy ez nem fog együtt menni, már akkor se nagyon beszéltünk, csak megcsináltuk a koncertet, aztán kész

– mondta, hozzátéve, mindketten a maguk dolgát csinálják, és ez jól is van így.

Kapcsolatuk rendezéséről azt mondta: „Nincs mit rendezni igazából. Volt, ami volt. Nagyon szép volt. Azt gondolom, hogy tényleg a Majka–Curtis vagy a Curtis–Majka, az a magyar hiphop- vagy poptörténelem egyik megkerülhetetlen formációja lesz, amíg zene szó lesz itthon Magyarországon, de ebben ennyi volt” – fejtette ki Curtis.

@miskovitsmarci Majka-Curtis viszony napjainkban #fy #fyp #neked #nekedbe #foryouu ♬ eredeti hang – miskovitsmarci
Hozzászólások