Tudom, hogy milyen ember Ördög Nóri. Tudom, hogy sosem volt meggyőződéses fideszes.
Erről beszélt Majka az RTL-en újraindult Heti Hetes legutóbbi adásában, miután korábbi TV2-s kollégájának, műsorvezető-társának választás utáni posztja kisebb turbulenciát kavart az online nyilvánosságban. Ördög Nóra, aki Mészáros Lőrinc karácsonyi bulijainak műsorvezetője is volt, a választás másnapján arról írt (egyébként Bolíviából, ahol az Ázsia Expressz új évadát forgatja éppen), hogy mintha kicsit másképpen kelt volna fel a nap. A kommentelők nemigen fogadták lelkesen a tizenhat év után első hasonló hangulatú megjegyzését, mások mellett Kajdi Csaba „Cyla” is odaszólt neki.
https://hvg.hu/elet/20260415_cima-ordog-nora-ner-beszol
Majka ezzel szemben úgy gondolja, nincs értelme annak alapján besorolni embereket, hogy az elmúlt években hol léptek fel, melyik boltban vásároltak, kitől fogadtak el pénzt a NER által dirigált rendezvényeken. „Azt nem mondom, hogy nem lett volna jobb Nórinak ezt a posztot nem létrehozni. Nem kellett volna létrehoznia. De gyerekek, ne vegyük már el az emberektől azt, hogy 'azért, mert valahol'... Szerintetek azok közül, akik a TV2-ben dolgoznak, mindenki fideszes? Ott járunk, hogy gyakorlatilag most már tényleg mindenhol kémeket keresünk a szekrényben”, magyarázta a rapper, aki szerint előadóként ő sem válogathat a rajongói között pártszimpátia alapján.
„A Fidesznek volt kétmillió szavazója. Tökmindegy, hogy én milyen érzelmű ember vagyok, én ennek a kétmillió embernek is a Majkája vagyok. És azok a koncertemre ugyanúgy el kell, hogy jöjjenek, és ugyanúgy meg kell hogy nézzék a te filmedet, ugyanúgy meg kell hogy nézzenek a tévében”, összegezte.
Az adásrészletet itt lehet megnézni: