Magyarország
Magad,uram
A diszkós verekedés és a késes balhé után bekeményít a szolnoki polgármester: szeptembertől közrendvédelmi akciótervet indítanak, mert úgy érzi, nem számíthat a belügyminiszter támogatására.
Nyomor és bűn a kisvárosban
Veres Viktor