A végtelen lehetőségek iparága
Az űripar végtelen lehetőségeket nyit meg a vállalkozások előtt. Támogatási források is rendszeresen elérhetők a szektorban érdekelt piaci szereplők számára.
A német tulajdonú Duvenbeck IMMO Logisztikai Kft. egymilliárd forintból több mint duplájára bővíti eddigi raktárkapacitását, és újabb jelentős technológiai, illetve infrastrukturális fejlesztést is végrehajt Kecskeméten – jelentette be a cég megbízott ügyvezetője csütörtökön sajtótájékoztatón Kecskeméten.
Az újabb munkahelyeket is teremtő fejlesztések második üteme mintegy 8 hektáros területen kezdődött el, és az első lépcsőhöz hasonlóan célja elsősorban a szomszédos Mercedes gyár logisztikai igényeinek kiszolgálása - mondta Kórusz Attila.
Ennek keretében 3,5 millió euróból – körülbelül egymilliárd forintból - 2013 márciusáig 7200 négyzetméter raktározási területtel, továbbá 200 négyzetméter nagyságú irodaépülettel és szociális létesítménnyel bővül a Thomas Duvenbeck Holding GmbH cégcsoporthoz tartozó társaság kecskeméti telephelye.
Az űripar végtelen lehetőségeket nyit meg a vállalkozások előtt. Támogatási források is rendszeresen elérhetők a szektorban érdekelt piaci szereplők számára.
A sikeres cégfelvásárlás alapja az előre megtervezett finanszírozási háttér. Milyen szempontokat szükséges feltétlenül szem előtt tartani ennek során.
Július 1. fontos határidő a megváltozott a gazdasági tevékenységek egységes ágazati osztályozási rendszerének (TEÁOR) változása miatt.
Az egészséges csapatműködés és az eredményesség szempontjából kulcskérdés, hogyan kezeli a cégvezető a konfliktusokat.
Nincs hatalmuk felettünk.
A Tisza Párt elnöke arra kérte a magyar rendőröket, hogy a szombati Pride-on a magyar embereket védjék meg.
Fenntartanák a nyomást Oroszországon és szembemennének Trumppal is.
A magyar választók felhatalmazására hivatkozva futott neki Orbán Viktor a csütörtöki EU-csúcsnak. Kár, hogy a felhatalmazáshoz félrevezető propagandát vetettek be, ahogy az is, az ilyen típusú kampány szembemegy még a saját uniós tagságunkkal is.
Ráadásul az elmúlt évekkel ellentétben a környező országokban is sokkal jobban érdekelte az embereket, hogy mi történik Magyarországon a Pride-dal.
A képviselő szerint legalább 250 millió forintot érhet az ingatlan.
Itt a lista, melyik banknak hova kell automatát telepíteni
Az X-Faktorban befutott Szekér Gergő szerint hazugságvizsgálóra kötötték.