Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Már a hajléktalanok sem laknak szívesen az egykori Pécsi Vidámparkban – írja a bama.hu. A terület folyamatosan pusztul, mindenhol szemét és kosz van a lap beszámolója szerint.
A Mecseken található egykori vidámpark két éve nem működik, de a korábbi évek is a napról napra élésről szóltak már. A területen minden rothad, hegyekben áll a szemét, az összetört üvegek. A játékok nincsenek meg, de a helyük még beazonosítható.
Az ingatlan a városé, a Pécs Holding próbálja meg hasznosítani.
Barna Béla, a társaság vezérigazgatója az mondta: semmiképpen sem maradhat így a terület, egy-két éven belül mindenképp normális körülményeket teremtenének, akár civil szervezetek bevonásával.
Az egykori vidámparkról nem mondtak le, sőt, vannak ötleteik a hasznosításra, de erről többet egyelőre nem mondhatott. Hangsúlyozta ugyanakkor: a terület alkalmas lehet arra, hogy átmenetileg itt helyezzék el a vadállatokat az állatkert átépítésének idején – olvasható a cikkben, amelyben fotókat is közzétettek a vidámpark maradványairól.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
Közösségi profiljában kormányfüggetlen politológusnak nevezi magát.