A baleset kedden délelőtt, tíz óra körül történt a XIV. kerületi Mexikói út és az Erzsébet királyné útja kereszteződésében. Az eddigi információk szerint egy 3-as jelzésű szerelvény kanyarodás közben kisiklott a vágányról, az esetet az első feltételezések szerint pályahiba okozhatta. Személyi sérülés nem történt, de a műszaki mentés és a helyreállítás ideje alatt a 3-as és 69-es villamosok helyett pótlóbuszok közlekednek az érintett szakaszon.
Kisiklott egy villamos Budapesten
Kisiklott egy villamos Zuglóban, személyi sérülés nem történt, de az utasokat jelenleg pótlóbuszok szállítják.