A tűzoltókat péntek délután, fél kettő körül riasztották Kőbányára, ahol lángra kapott egy hajléktalanok által lakott bódé az Éles sarok közelében lévő, erdős területen. Mire a szakemberek a helyszínre értek, a fából ácsolt bódé három lakója közül ketten ki tudtak menekülni, egyikük azonban bent rekedt az épületben. Bár a tűzoltók rövid idő alatt megfékezték a tüzet, a bajba jutott embernek már csak a holttestét találták meg. A tűz okát és keletkezési körülményeit még vizsgálják.
Halálra égett egy hajléktalan Kőbányán
Saját bódéjában égett halálra egy hajléktalan Budapesten - értesült a HavariaPress.
Plakátcégek végveszélyben: Simicska leuralta, a Tisza kicsinálja?
Japánban is erős földrengés volt
Rendőrségi akció volt a Semmelweis Egyetemen
Az egészségügyi miniszter a hír megjelenése előtt arról írt, hogy az egészségügyben is zajlik a Tisztítótűz művelet.
Megszólalt a Semmelweis Egyetem azután, hogy rendőrségi akció zajlott az egyik épületében
Kocsis Györgyi: Tisztítótűz van, babám!
Ez a Fülszöveg, az e heti HVG ajánlója.