Így jöhetnek rohamtempóban az EU-pénzek: szigorú elszámolás, kreatívan kezelt határidők
Már nagyban számol Magyar Péter és pénzügyminisztere, Kármán András, hogyan javíthatja a magyar költségvetés és gazdaság helyzetét az uniós kasszarobbantás.
Egy csákányfejjel rontott szüleire egy fiatalember Szelevényen – közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság.
A helybeli fiatalember vasárnap este saját lakásukban támadta meg szüleit. A huszonhárom esztendős férfi először vitába keveredett családjával, majd egy csákány fejével ütni-vágni kezdte édesapját. Édesanyját pedig ezzel egy időben lerántotta az ágyról és arcon harapta.
Az apa a bántalmazás következtében súlyos sérüléseket szenvedett, míg az anya könnyebb sérüléssel megúszta a családi drámát.
Előállítását követően a magából kikelt fiatalember tagadta tettét, ám a rendőrség ennek ellenére őrizetbe vette.
Már nagyban számol Magyar Péter és pénzügyminisztere, Kármán András, hogyan javíthatja a magyar költségvetés és gazdaság helyzetét az uniós kasszarobbantás.
Arra is kíváncsiak, Orbán Viktor fogjon-e hozzá az emlékirataihoz.