A zsarolókat azzal gyanúsítja a rendőrség, hogy 2009. szeptember 17-én az interneten alkalmi szexuális partnereket kerestek, majd telefonos egyeztetést követően megjelentek a lányok lakásán. Az egyikük magát rendőrnek kiadva a sértetteket – vélelmezett prostitúciós tevékenységük miatt – több év börtönbüntetéssel, illetve pénzbüntetés kilátásba helyezésével fenyegette. A megzsarolt lányok a náluk lévő készpénzt átadták a bűnelkövetőknek. A Budapesti Rendőr-főkapitányság az elkövetők fotóját közölve további sértettek jelentkezését is várja.
Szexpartnert kerestek, majd megzsarolták őket
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Szervezett Bűnözés Elleni Főosztálya zsarolás bűntett és más bűncselekmények elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást két férfi ellen - közölte a police.hu rendőrségi portál.
Miért kaphat meg egy osztrák olyan gyógyszert, amit egy magyar nem?
Tóta W. Árpád: Szép vagy, liberális Magyarország!
FAZ-kommentár: Már látszanak a töréspontok Magyar Péter és az EU között
Újabb tucatnyi politikust gyanúsítottak meg az önkormányzati kenőpénzbotrányban, Őrsi Gergelyt is letartóztathatják
Megalapozott gyanú szerint egy vállalkozó 2011 és 2024 között több mint 2 milliárd forintot fizetett ki kormánypárti és ellenzéki képviselőknek.
Afrikai sertéspestist találtak egy szabolcsi telepen, fel kell számolni a 3000 disznóból álló állományt
A legtöbben rossz számot figyelünk – ezért nem a testsúly alapján érdemes megítélni az egészségünket
Mit jelent az, hogy az MNB kivezetné a támogatott hitelek kamatából a szorzót?
Elképesztő optimizmust hozott a Tisza-kormány: a magyarok harmada várja, hogy javulnak az anyagi lehetőségei
Pálinkás Szilveszter lett a Dorko új márkanagykövete
Újabb pozíció a kabinetfőnök-helyettesi poszt mellé.