A Pride volt az Orbán-rendszer temetési menete
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
A pécsi vízmű ügyében közvetítést ajánlott a felek között Bajnai Gordon miniszterelnök a Suez Environnement francia vezetőivel Párizsban folytatott hétfői megbeszélésén.
"Jogi eszközeink nincsenek, de amennyiben félreértésekről és nem tudatos akcióról van szó, a félreértések elsimításában ajánlottam segítséget" - hangsúlyozta a kormányfő a megbeszélést követően. Elmondása szerint "egyelőre közvetíteni próbál" a felek között, s amennyiben "van erre hajlandóság és nem egy politikailag motivált dologról" van szó, a kormányzat segíteni fog a kérdést tisztázni.
Bajnai tájékoztatása szerint a francia nagyvállalkozókkal folytatott munkareggelijén sokan rákérdeztek a kialakult helyzetre: "minden befektető érdeklődve figyeli, milyen üzeneteket küld ez az ellenzéki vezetésű önkormányzat arról, hogy ő hogyan képzeli a jövőt Magyarországon", arról, hogy "milyen módon bánik a befektetőkkel és nyilván következtetéseket vonnak le belőle". Magyarországnak ugyanakkor az az érdeke, hogy megüzenjük, ez egy egyszeri eset, amelyet remélhetőleg rendezni tudunk - tette hozzá a miniszterelnök.
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
A tömeg emberekből áll – őket mutatjuk meg külön-külön és együtt a HVG fotósainak szemével.
A Tisza Párt és a fővárosi csőd sem maradt ki.
Hatalmas. Ez minden idők legnagyobb Pride felvonulása. Ha nem hiszi, nézze meg a videókat.
Beszédek a 30. Budapest Pride-on.
A Tisza elnöke szerint látszatpolitizálás folyik trükkök százaival és hazugságokkal.
Freddie Mercury kezében sem állt ilyen hetykén a vasaló.
Szerinte a kérdés csak az, ki akarja-e tenni annak a gyerekeit, amit az elmúlt tíz évben ő is átélt.
„Jó hazafi harcoshoz” méltón tette közzé, hogy 100 százalékos magyar érettségit tett.
Közéjük Charles Leclerc fért be.