Mint mondta, a hajnali órákban észlelték, hogy az egyik élelmiszer-áruház parkolójában lévő, 15x40 méteres műjégpálya sátorponyvája a nagy hó súlyának nyomására beszakadt, és e közben több helyen megrongálta a létesítmény fémvázát. A műjégpályán senki sem tartózkodott, személyi sérülés nem történt - tette hozzá.
Ribár Zsuzsa elmondta: jelenleg az áramtalanított műjégpályán a megsérült sátrat és tartószerkezetét bontják. Az üzemeltető Szolnoki Olaj Kosárlabda Klubot jelentős anyagi kár érte, ennek mértékét csak a munkák befejezése után tudják pontosan meghatározni.
Az már biztos, hogy a téli szezonban új sátort nem húznak a műjégpálya fölé, ha az időjárás engedi, szabadtéri pályaként üzemeltetik.
Beszakadt egy műjégpálya sátorteteje a hó miatt
Az elmúlt éjszaka lehullott hó súlya alatt szerdára virradóra beszakadt Szolnokon egy műjégpálya sátrának teteje és megrongálódott a sátort tartó fémszerkezet is; személyi sérülés nem történt, az anyagi kár jelentős - közölte Ribár Zsuzsa, a létesítmény programszervezője.

Papír alapú receptírást javasol az egészségügyi államtitkár, mert az EESZT ”sajnos most nem működik„
Megvannak az ötös lottó nyerőszámai
Nem tudták megmenteni azt a fiatal lányt, akinek egy szekszárdi iskolában leállt a szíve
Zavar a bulizásban a „mocskos Fidesz”? - Videóriport a Szigetről
Arctetkó, tanga, tomboló Krúbi – mutatjuk a Sziget pénteki napjának legjobb fotóit
Pogány Indulót megfenyegette a drogügyi kormánybiztos: Lépni fogunk
Háromnapos tigriskölyköket kellett elaltatni a lipcsei állatkertben
Marabu Féknyúz: Luxika
Orosz repülőgépeket fogtak magyar Gripenek első bevetésükön a balti légtérben
Emma Thompson: Donald Trump randira hívott, megváltoztathattam volna Amerika történelmét
Elkészült az útszakasz, ősztől Budapestről egészen az Adriáig autópályán lehet utazni
Onlyfans sztárral reklámoz sminket a L'Oreál tinédzsereknek
Több nőjogi szervezet aggodalmát fejezte ki, hogy a marketing kampány nemcsak sminktermékeket, de a pornóipart is népszerűsítheti.