A Zalai Hírlaphoz két változatban jutott el a történet. Az egyik szerint a civakodást kezdeményező lány sebet szerezve járt pórul, mert a kipécézett osztálytárs barátnői beszálltak a csatába a másik oldalon. A másik variáció szerint a négyfős csoport ok nélkül támadott a 16 éves diáklányra. A cikket elovashatja a zalaihirlap.hu-n.
Összeverekedtek a kilencedikes diáklányok, fegyelmi indul ellenük
Kilencedikes diáklányok ellen indult fegyelmi eljárás, mert múlt pénteken összeverekedtek az egerszegi Munkácsy-tagiskolában. Az esetről egy internetes portál rasszista szöveg kíséretében írt - olvasható a zalaihirlap.hu-n.

Trump beváltotta a fenyegetőzését, 30 százalékos vámot vet ki az EU-ra
Mexikót is hasonló vámokkal sújtja az amerikai elnök.
Még ki sem hallgatták a NER-es sztárpapot, aki meztelenre vetkőztetett védenceit masszírozta a gyanú szerint
Az Air India-gép egyik pilótája megkérdezte a másiktól, hogy miért zárta el az üzemanyag-adagolót
A másik azt válaszolta, hogy ő nem tett ilyet.
Csúcsra járatta a valóság meghajlítását a FIFA elnöke, de a klubvilágbajnokság súlyos problémákra világított rá
Gianni Infantino komolytalan dicshimnuszairól, a felemás színvonalú meccsekről, nevetséges jegyárzuhanásokról, kizsigerelt játékosokról és persze a torna döntőjének két résztvevőjéről is szó lesz.