szerző:
MTI

Az országgyűlési választások második fordulója után a Fidesz-KDNP 262, a Magyar Szocialista Párt 59, a Jobbik 47, a Lehet Más a Politika 16, valamint egy független jelölt és a Fidesz-KDNP-Magyar Vállalkozók és Munkaadók Pártja közös jelöltje 1-1 mandátumot szerzett az új parlamentben.

A mandátumot szerzett képviselők betűrendben:

    Ágh Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Vas
    Dr. Ángyán József (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
    Dr. Apáti István (Jobbik) országos lista
    Dr. Aradszki András (Fidesz-KDNP) Pest megye 8.vk.
    Arnóth Sándor (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 6.vk.
    B. Nagy László (Fidesz-KDNP) területi lista, Csongrád
    Babák Mihály (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
    Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz-KDNP) Pest megye 2.vk.
    Dr. Bácskai János (Fidesz-KDNP) Budapest 12.vk.
    Dr. Bagdy Gábor (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
    Dr. Baja Ferenc (MSZP) országos lista
    Balázs József (Fidesz-KDNP) Heves megye 3.vk.
    Balczó Zoltán (Jobbik) területi lista, Budapest
    Balla Gergő (Jobbik) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Balla György (Fidesz-KDNP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
    Balla Mihály (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 4.vk.
    Balog Zoltán (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Balogh József (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 4.vk.
    Dr. Balsai István (Fidesz-KDNP) Budapest 2.vk.
    Bana Tibor (Jobbik) országos lista
    Bánki Erik (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
    Bányai Gábor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 10.vk.
    Baracskai József (MSZP) területi lista, Zala
    Dr. Bárándy Gergely (MSZP) országos lista
    Baráth Zsolt (Jobbik) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
    Bartos Mónika (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
    Básthy Tamás (Fidesz-KDNP) Vas megye 3.vk.
    Bebes István (Fidesz-KDNP) területi lista, Vas
    Becsó Zsolt (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 2.vk.
    Bencsik János (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 1.vk.
    Berényi László (Fidesz-KDNP) területi lista, Somogy
    Bertha Szilvia (Jobbik) országos lista
    Bíró Márk (Fidesz-KDNP) területi lista, Nógrád
    Bodó Imre (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 1.vk.
    Dr. Bohács Zsolt (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 3.vk.
    Dr. Bóka István (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 2.vk.
    Boldog István (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 6.vk.
    Boldvai László (MSZP) területi lista, Nógrád
    Borbély Lénárd (Fidesz-KDNP) Budapest 30.vk.
    Borkai Zsolt (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 3.vk.
    Dr. Botka László (MSZP) területi lista, Csongrád
    Bödecs Barnabás (Jobbik) országos lista
    Brájer Éva (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
    Dr. Braun Márton (Fidesz-KDNP) területi lista, Tolna
    Dr. Budai Gyula (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4.vk.
    Burány Sándor (MSZP) területi lista, Budapest
    Bús Balázs (Fidesz-KDNP) Budapest 4.vk.
    Czerván György (Fidesz-KDNP) Pest megye 6.vk.
    Dr. Czira Szabolcs (Fidesz-KDNP) Pest megye 16.vk.
    Dr. Czomba Sándor (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 8.vk.
    Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 3.vk.
    Csampa Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz-KDNP) Pest megye 9.vk.
    Cseresnyés Péter (Fidesz-KDNP) Zala megye 2.vk.
    Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz-KDNP) Fejér megye 1.vk.
    Csizi Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
    Csöbör Katalin (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1.vk.
    Dr. Dancsó József (Fidesz-KDNP) Békés megye 6.vk.
    Demeter Ervin (Fidesz-KDNP) területi lista, Heves
    Demeter Zoltán (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6.vk.
    Dióssi Csaba (Fidesz-KDNP) Pest megye 3.vk.
    Domokos László (Fidesz-KDNP) Békés megye 5.vk.
    Dr. Dorkota Lajos (Fidesz-KDNP) Fejér megye 3.vk.
    Dorosz Dávid (LMP) területi lista, Budapest
    Dúró Dóra (Jobbik) országos lista
    Egyed Zsolt (Jobbik) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Ékes Ilona (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
    Ékes József László (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 1.vk.
    Endrésik Zsolt (Jobbik) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Erdős Norbert (Fidesz-KDNP) Békés megye 3.vk.
    Ertsey Katalin (LMP) országos lista
    Farkas Flórián (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
    Farkas Gergely (Jobbik) országos lista
    Farkas Sándor (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 5.vk.
    Farkas Zoltán (Fidesz-KDNP) Békés megye 4.vk.
    Dr. Fazekas Sándor (Fidesz-KDNP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
    Fejér Andor (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 7.vk.
    Ferenczi Gábor (Jobbik) területi lista, Veszprém
    Ficsor Ádám (MSZP) országos lista
    Firtl Mátyás Sándor (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 7.vk.
    Dr. Fónagy János (Fidesz-KDNP) Budapest 10.vk.
    Font Sándor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 6.vk.
    Földesi Gyula (Fidesz-KDNP) Budapest 29.vk.
    Földi László (Fidesz-KDNP) Pest megye 15.vk.
    Fülöp István (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 9.vk.
    Gajda Róbert (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
    Dr. Garai István (MSZP) területi lista, Bács-Kiskun
    Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) területi lista, Budapest
    Gelencsér Attila (Fidesz-KDNP) Somogy megye 2.vk.
    Gőgös Zoltán (MSZP) országos lista
    Göndör István (MSZP) országos lista
    Dr. Gruber Attila László (Fidesz-KDNP) Somogy megye 3.vk.
    Gulyás Dénes (Fidesz-KDNP) Pest megye 10.vk.
    Dr. Gulyás Gergely (Fidesz-KDNP) területi lista, Vas
    Gúr Nándor (MSZP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Dr. Gyenes Géza (Jobbik) országos lista
    Dr. Gyimesi Endre (Fidesz-KDNP) Zala megye 1.vk.
    Gyopáros Alpár (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 5.vk.
    Gyöngyösi Márton (Jobbik) területi lista, Bács-Kiskun
    Győrffy Balázs (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
    Dr. György István (Fidesz-KDNP) Budapest 14.vk.
    Gyurcsány Ferenc (MSZP) országos lista
    Gyutai Csaba (Fidesz-KDNP) területi lista, Zala
    Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    Habis László (Fidesz-KDNP) Heves megye 1.vk.
    Hadházy Sándor (Fidesz-KDNP) Pest megye 11.vk.
    Halász János (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 2.vk.
    Hanó Miklós (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
    Harangozó Gábor (MSZP) országos lista
    Dr. Harangozó Tamás (MSZP) területi lista, Tolna
    Dr. Hargitai János (Fidesz-KDNP) Baranya megye 5.vk.
    Harrach Péter (Fidesz-KDNP) Pest megye 1.vk.
    Hegedűs Lórántné (Jobbik) országos lista
    Hegedűs Tamás (Jobbik) országos lista
    Dr. Heintz Tamás (Fidesz-KDNP) Somogy megye 1.vk.
    Dr. Hende Csaba (Fidesz-KDNP) Vas megye 2.vk.
    Herman István (Fidesz-KDNP) Heves megye 6.vk.
    Dr. Hiller István (MSZP) országos lista
    Hirt Ferenc (Fidesz-KDNP) Tolna megye 5.vk.
    Hoffman Pál (Fidesz-KDNP) Pest megye 12.vk.
    Dr. Hoffmann Rózsa (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
    Dr. Hollósi Antal Gábor (Fidesz-KDNP) Budapest 5.vk.
    Dr. Hoppál Péter (Fidesz-KDNP) Baranya megye 1.vk.
    Horváth András (MSZP) területi lista, Fejér
    Horváth Csaba (MSZP) területi lista, Budapest
    Horváth István (Fidesz-KDNP) Tolna megye 1.vk.
    Dr. Horváth János (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
    Horváth László (Fidesz-KDNP) Heves megye 2.vk.
    Dr. Horváth Zsolt (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 2.vk.
    Dr. Horváth Zsolt (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 6.vk.
    Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 10.vk.
    Dr. Illés Zoltán (Fidesz-KDNP) Budapest 8.vk.
    Dr. Ipkovich György (MSZP) területi lista, Vas
    Ivády Gábor (LMP) országos lista
    Dr. Iván László (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Iváncsik Imre (MSZP) országos lista
    Ivanics Ferenc (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 6.vk.
    Jakab István (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    Jánosiné Dr. Bene Ildikó (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 4.vk.
    Jávor Benedek (LMP) területi lista, Budapest
    Dr. Józsa István (MSZP) területi lista, Budapest
    Juhász Ferenc (MSZP) országos lista
    Káli Sándor (MSZP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Kalmár Ferenc (Fidesz-KDNP) területi lista, Csongrád
    Kapus Krisztián (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 5.vk.
    Kara Ákos (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 1.vk.
    Karácsony Gergely (LMP) területi lista, Budapest
    Dr. Karakó László (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3.vk.
    Karvalics Ottó János (Fidesz-KDNP) Somogy megye 6.vk.
    Kaufer Virág (LMP) országos lista
    Kepli Lajos (Jobbik) országos lista
    Dr. Kerényi János (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
    Kiss Attila (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 9.vk.
    Kiss Péter (MSZP) országos lista
    Kiss Sándor (Jobbik) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    Dr. Kocsis Máté (Fidesz-KDNP) Budapest 11.vk.
    Dr. Kolber István (MSZP) területi lista, Somogy
    Koncz Ferenc (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 11.vk.
    Dr. Kontrát Károly (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
    Kontur Pál (Fidesz-KDNP) területi lista, Komárom-Esztergom
    Korondi Miklós (Jobbik) területi lista, Pest
    Kósa Lajos (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 3.vk.
    Koszorus László (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
    Kovács Ernő (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
    Kovács Ferenc (Fidesz-KDNP) Vas megye 4.vk.
    Dr. Kovács Ferenc (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1.vk.
    Dr. Kovács József (Fidesz-KDNP) Békés megye 2.vk.
    Kovács László (MSZP) országos lista
    Kovács Péter (Fidesz-KDNP) Budapest 24.vk.
    Kovács Tibor (MSZP) országos lista
    Dr. Kovács Zoltán (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 3.vk.
    Kozma Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    Kőszegi Zoltán (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
    Kővári János (Fidesz-KDNP) Baranya megye 3.vk.
    Dr. Kövér László (Fidesz-KDNP) területi lista, Zala
    Kubatov Gábor (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
    Kucsák László (Fidesz-KDNP) Budapest 26.vk.
    Kukorelly Endre (LMP) területi lista, Zala
    Kulcsár Gergely (Jobbik) területi lista, Hajdú-Bihar
    Kulcsár József Ferenc (Fidesz-KDNP) Budapest 22.vk.
    Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
    Dr. Kupper András (Fidesz-KDNP) Budapest 17.vk.
    L. Simon László (Fidesz-KDNP) Fejér megye 4.vk.
    Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    Dr. Lamperth Mónika (MSZP) országos lista
    Dr. Lanczendorfer Erzsébet (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
    Dr. Láng Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
    László Tamás (Fidesz-KDNP) Budapest 23.vk.
    Lasztovicza Jenő (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 4.vk.
    Dr. Latorcai János (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
    Dr. Lázár János (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 6.vk.
    Lendvai Ildikó (MSZP) területi lista, Budapest
    Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik) országos lista
    Lezsák Sándor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 3.vk.
    Lipők Sándor (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5.vk.
    Lukács László (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 8.vk.
    Dr. Lukács Tamás (Fidesz-KDNP) területi lista, Heves
    Lukács Zoltán (MSZP) területi lista, Komárom-Esztergom
    Mágori Józsefné (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 7.vk.
    Magyar Anna (Fidesz-KDNP) területi lista, Csongrád
    Magyar Zoltán (Jobbik) területi lista, Győr-Moson-Sopron
    Mandur László (MSZP) országos lista
    Manninger Jenő (Fidesz-KDNP) Zala megye 3.vk.
    Márton Attila (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 7.vk.
    Dr. Matolcsy György (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
    Dr. Mátrai Márta (Fidesz-KDNP) területi lista, Somogy
    Meggyes Tamás (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 5.vk.
    Menczer Erzsébet (Fidesz-KDNP) Budapest 3.vk.
    Dr. Mengyi Roland (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 12.vk.
    Mesterházy Attila (MSZP) országos lista
    Michl József (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 2.vk.
    Mihalovics Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
    Dr. Mikola István (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
    Mile Lajos (LMP) országos lista
    Dr. Molnár Ágnes (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
    Dr. Molnár Attila (Fidesz-KDNP) területi lista, Komárom-Esztergom
    Dr. Molnár Csaba (MSZP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
    Molnár Oszkár (független) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 8.vk.
    Molnár Zsolt (MSZP) területi lista, Budapest
    Móring József Attila (Fidesz-KDNP) Somogy megye 4.vk.
    Murányi Levente (Jobbik) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
    Dr. Nagy Andor (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 3.vk.
    Nagy Csaba (Fidesz-KDNP) Baranya megye 2.vk.
    Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz-KDNP) Budapest 1.vk.
    Dr. Nagy István (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 4.vk.
    Nagy István (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
    Dr. Nagy Kálmán (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3.vk.
    Dr. Navracsics Tibor (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 7.vk.
    Dr. Nemény András (MSZP) országos lista
    Németh Szilárd (Fidesz-KDNP) Budapest 31.vk.
    Németh Zoltán (Fidesz-KDNP) Budapest 32.vk.
    Németh Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
    Németh Zsolt (Jobbik) területi lista, Baranya
    Nógrádi Zoltán (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 2.vk.
    Novák Előd (Jobbik) országos lista
    Nyakó István (MSZP) országos lista
    Dr. Nyikos László (Jobbik) országos lista
    Dr. Nyitrai Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Heves
    Obreczán Ferenc (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
    Dr. Ódor Ferenc (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 9.vk.
    Dr. Oláh Lajos (MSZP) területi lista, Hajdú-Bihar
    Dr. Orbán Viktor (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
    Osztolykán Ágnes (LMP) területi lista, Budapest
    Örvendi László (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
    Pál Béla (MSZP) területi lista, Veszprém
    Pál Tibor (MSZP) területi lista, Budapest
    Pálffy István (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
    Palotai Szilárd (Jobbik) területi lista, Nógrád
    Pánczél Károly (Fidesz-KDNP) Pest megye 13.vk.
    Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz-KDNP) Budapest 21.vk.
    Patay Vilmos (Fidesz-KDNP) Tolna megye 4.vk.
    Pelczné dr. Gáll Ildikó (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Dr. Pesti Imre (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
    Pichler Imre (Fidesz-KDNP) Baranya megye 7.vk.
    Pintér László (Fidesz-KDNP) Zala megye 4.vk.
    Pócs János (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 2.vk.
    Pogácsás Tibor János (Fidesz-KDNP) Pest megye 7.vk.
    Pokorni Zoltán (Fidesz-KDNP) Budapest 18.vk.
    Polics József (Fidesz-KDNP) Baranya megye 4.vk.
    Dr. Pósán László (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 1.vk.
    Potápi Árpád János (Fidesz-KDNP) Tolna megye 3.vk.
    Pörzse Sándor (Jobbik) területi lista, Budapest
    Pősze Lajos (Jobbik) területi lista, Somogy
    Puch László (MSZP) országos lista
    Puskás Imre (Fidesz-KDNP) területi lista, Tolna
    Dr. Puskás Tivadar (Fidesz-KDNP) Vas megye 1.vk.
    Rácz Róbert (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
    Dr. Répássy Róbert (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Dr. Rétvári Bence (Fidesz-KDNP) Budapest 15.vk.
    Révész Máriusz (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
    Riz Gábor (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 5.vk.
    Riz Levente (Fidesz-KDNP) Budapest 25.vk.
    Rogán Antal (Fidesz-KDNP) Budapest 7.vk.
    Román István (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz-KDNP) Budapest 9.vk.
    Rozgonyi Ernő (Jobbik) területi lista, Fejér
    Rubi Gergely (Jobbik) területi lista, Hajdú-Bihar
    Dr. Rubovszky György (Fidesz-KDNP) területi lista, Somogy
    Sági István (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 5.vk.
    Dr. Salamon László (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
    Samu Tamás (Jobbik) területi lista, Békés
    Sáringer-Kenyeres Tamás (Fidesz-KDNP) területi lista, Zala
    Scheiring Gábor (LMP) országos lista
    Schiffer András (LMP) országos lista
    Schmidt Csaba (Fidesz-KDNP) területi lista, Komárom-Esztergom
    Dr. Schmitt Pál (Fidesz-KDNP) országos lista
    Schön Péter (Jobbik) országos lista
    Sebestyén László (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4.vk.
    Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
    Dr. Semjén Zsolt (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 7.vk.
    Dr. Seszták Miklós (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 7.vk.
    Seszták Oszkár (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    Dr. Simicskó István (Fidesz-KDNP) Budapest 16.vk.
    Simon Gábor (MSZP) országos lista
    Dr. Simon Gábor (MSZP) országos lista
    Dr. Simon Miklós (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 6.vk.
    Simonka György (Fidesz-KDNP) Békés megye 7.vk.
    Sneider Tamás (Jobbik) országos lista
    Soltész Miklós (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
    Sós Tamás (MSZP) területi lista, Heves
    Spaller Endre (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
    Dr. Staudt Gábor (Jobbik) országos lista
    Dr. Steiner Pál (MSZP) területi lista, Budapest
    Szabó Csaba (Fidesz-KDNP) területi lista, Nógrád
    Dr. Szabó Erika (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
    Szabó Gábor (Jobbik) országos lista
    Szabó Imre (MSZP) területi lista, Pest
    Szabó Rebeka (LMP) országos lista
    Dr. Szabó Tamás (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 1.vk.
    Szabó Tímea (LMP) országos lista
    Szabó Vilmos (MSZP) országos lista
    Szabó Zsolt (Fidesz-KDNP) Heves megye 4.vk.
    Dr. Szakács Imre (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 2.vk.
    Szalay Ferenc (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 3.vk.
    Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Budapest 19.vk.
    Szászfalvi László (Fidesz-KDNP) Somogy megye 5.vk.
    Szatmáry Kristóf (Fidesz-KDNP-MVMP) területi lista, Budapest
    Szávay István (Jobbik) országos lista
    Szedlák Attila (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
    Dr. Szekeres Imre (MSZP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
    Szekó József (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
    Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 1.vk.
    Szijjártó Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
    Szilágyi György (Jobbik) országos lista
    Szilágyi László (LMP) országos lista
    Dr. Szilágyi Péter (LMP) országos lista
    Dr. Szili Katalin (MSZP) területi lista, Baranya
    Szólláth Tibor (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
    Szűcs Erika (MSZP) országos lista
    Dr. Szűcs Lajos (Fidesz-KDNP) Pest megye 14.vk.
    Talabér Márta (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 5.vk.
    Tállai András (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 13.vk.
    Tamás Barnabás (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7.vk.
    Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz-KDNP) országos lista
    Tarlós István (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
    Dr. Tarnai Richárd (Fidesz-KDNP) Budapest 28.vk.
    Tasó László (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 4.vk.
    Tessely Zoltán (Fidesz-KDNP) Fejér megye 7.vk.
    Dr. Tiba István (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 8.vk.
    Tiffán Zsolt (Fidesz-KDNP) Baranya megye 6.vk.
    Dr. Tilki Attila (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 10.vk.
    Tóbiás József (MSZP) országos lista
    Tóth Ferenc (Fidesz-KDNP) Tolna megye 2.vk.
    Tóth Gábor (Fidesz-KDNP) Pest megye 5.vk.
    Dr. Tóth József (MSZP) Budapest 20.vk.
    Dr. Tóth József (Fidesz-KDNP) Heves megye 5.vk.
    Törő Gábor (Fidesz-KDNP) Fejér megye 5.vk.
    Tukacs István (MSZP) országos lista
    Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
    Ughy Attila (Fidesz-KDNP) Budapest 27.vk.
    Dr. Ujhelyi István (MSZP) országos lista
    V. Németh Zsolt (Fidesz-KDNP) Vas megye 5.vk.
    Dr. Vadai Ágnes (MSZP) országos lista
    Vágó Gábor (LMP) országos lista
    Vágó Sebestyén (Jobbik) területi lista, Komárom-Esztergom
    Vantara Gyula (Fidesz-KDNP) Békés megye 1.vk.
    Varga Gábor (Fidesz-KDNP) Fejér megye 6.vk.
    Varga Géza (Jobbik) országos lista
    Dr. Varga István (Fidesz-KDNP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
    Varga József (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
    Varga László (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
    Dr. Varga László (MSZP) országos lista
    Varga Mihály (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 8.vk.
    Dr. Varga Zoltán (MSZP) területi lista, Békés
    Vargha Tamás (Fidesz-KDNP) Fejér megye 2.vk.
    Varju László (MSZP) területi lista, Pest
    Dr. Vas Imre (Fidesz-KDNP) Budapest 13.vk.
    Vécsey László (Fidesz-KDNP) Pest megye 4.vk.
    Dr. Vejkey Imre (Fidesz-KDNP) területi lista, Tolna
    Dr. Veres János (MSZP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    Vigh László (Fidesz-KDNP) Zala megye 5.vk.
    Vincze László Mihály (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 4.vk.
    Dr. Vinnai Győző (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2.vk.
    Dr. Vitányi István (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 5.vk.
    Dr. Vitányi Iván (MSZP) országos lista
    Volner János (Jobbik) területi lista, Pest
    Vona Gábor (Jobbik) területi lista, Heves
    Dr. Völner Pál (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 4.vk.
    Wintermantel Zsolt (Fidesz-KDNP) Budapest 6.vk.
    Wittner Mária (Fidesz-KDNP) országos lista
    Zagyva György (Jobbik) területi lista, Csongrád
    Zakó László (Jobbik) területi lista, Zala
    Dr. Zombor Gábor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 1.vk.
    Dr. Zsiga Marcell (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2.vk.
    Zsiga-Kárpát Dániel (Jobbik) országos lista
    Zsigó Róbert (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 9.vk.
 

Állj mellénk!

Tegyünk közösen azért, hogy a propaganda mellett továbbra is megjelenjenek a tények!

Ha neked is fontos a minőségi újságírás, kérjük, hogy támogasd a munkánkat.

Állj mellénk!

Tegyünk közösen azért, hogy a propaganda mellett továbbra is megjelenjenek a tények!

Ha neked is fontos a minőségi újságírás, kérjük, hogy támogasd a munkánkat.
hvg.hu Itthon

Megvan a Fidesz-kétharmad - választási krónika percről percre

A Fidesz-KDNP pártszövetség a parlamenti mandátumok 68 százalékát megszerezve 263 képviselőt küldhet az új Országgyűlésbe. Az MSZP-nek 59, a Jobbiknak 47, az LMP-nek 16 mandátuma lehet, s egy független is bejutott a parlamentbe. A második fordulós részvételi arány 46,57 százalék volt.

Botka László rommá verte a Fideszt, tudta, mire harapnak a szegediek

Botka László rommá verte a Fideszt, tudta, mire harapnak a szegediek

Megdöbbentően magas a részvétel Hódmezővásárhelyen, csúnyán alacsony Debrecenben

Megdöbbentően magas a részvétel Hódmezővásárhelyen, csúnyán alacsony Debrecenben

A Viszkist megbüntették, aztán ivott egy whiskyt

A Viszkist megbüntették, aztán ivott egy whiskyt

Nem gyerekjáték: 60 km/h-val küldték egymásnak a Lego Bugattit és Porsche 911-est

Nem gyerekjáték: 60 km/h-val küldték egymásnak a Lego Bugattit és Porsche 911-est

9 méter hosszú, 3,5 tonnás, cápafogú dinoszaurusz maradványait találták meg

9 méter hosszú, 3,5 tonnás, cápafogú dinoszaurusz maradványait találták meg

Új funkció jött a Google Térképbe, jól jön majd legközelebb

Új funkció jött a Google Térképbe, jól jön majd legközelebb